Özel Sözler

Hakkımızda

Tanım ve Amaç

ozelsozler.com, tasarımcılarımız ve editörlerimiz tarafından oluşturulmuş, atasözleri ve pek çok ünlü kişinin sözlerinin bir araya getirildiği bir websitesidir.

Amacımız sözleri düzenli ve görsel açıdan tatminkar düzeyde ziyaretçilerimize sunmak ve ziyaretçilerimizin onlara kolayca ulaşmasını sağlamaktır.


Kullanım Şekli

ozelsozler.com kullanım açısından ziyaretçilerin en rahat kullanacağı şekilde tasarlanmıştır. Ana sayfamızdan ilgilendiğiniz kişi ve söz kategorisine tıklayıp sözleri okuyabilir veya sayfanın üst kısmında yer alan arama kutusunu kullanarak sözler arasında arama yapabilirsiniz. Kişi veya arama sonuçlarında yer alan sözler sayfa başına 20 adet gösterilmekte olup, diğer sayfalara sözlerin en altında bulunan sayfa numaralarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Beğendiğiniz sözleri not almak isterseniz, söz kutularındaki kalp ikonuna tıklayarak sözleri Beğendiklerim listenize ekleyebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan kalp ikonuna tıklayarak beğendiğiniz sözleri görebilirsiniz.

ozelsozler.com'u Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera ve Internet Explorer uyumlu internet tarayıcılarının son sürümleri ile etkin şekilde kullanabilirsiniz.


Doğruluk Bildirimi

Sitemizde bulunan sözler internet üzerindeki sayfalardan derlendiği için, eksik veya yanlışlıklar olabilir. Sözler, sahibi olarak belirtilen kişilere ait olmayabilir. Yazım hatası nedeniyle de bir takım hatalar söz konusu olabilir. Düzeltmeler için iletişim bölümümüzden bildirimde bulunabilirsiniz.


Telif Hakkı

ozelsozler.com'da yer alan atasözlerinin anlamları ozelsozler.com editörü tarafından hazırlanmıştır. Anonim olmayan sözler "Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu" 7. Maddesi uyarınca yayınlanmaktadır, Ancak iletişim bölümümüzden yapılacak istek doğrultusunda sitemizden kaldırılabilirler. Bunun dışında kalan grafik tasarım öğeleri, html, css, javascript ve sunucu taraflı kodlamalar ozelsozler.com'a ait olup, kopyalanması yasaktır.


İletişim

ozelsozler.com web sitemiz ile ilgili her türlü iletişim isteğinizi iletişim bölümümüzden gerçekleştirebilirsiniz.