Özel Sözler

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe (1 Haziran 1926 - 5 Ağustos 1962) gerçek adı Norma Jeane Mortenson. ABD'li sinema oyuncusu, şarkıcı ve model. 20. yüzyılın en ünlü sinema yıldızlarından, pop ikonlarından ve seks sembollerinden biriydi.

Marilyn Monroe Sözleri

Aktörleri çok seviyorum ama onlardan biriyle evlenmek erkek kardeşinizle evlenmek gibi. Aynaya baktığınıda aynı kişi gibi duruyorsunuz.
Eğer aptal bir kızı oynuyorsam ve aptalca bir soru sormam gerekiyorsa bunu yapmalıyım. Benden ne bekleniyor zeki olmam mı?
Erdemli bir kız öpüşür ama aşık olmaz, dinler ama inanmaz ve terk edilmeden önce terk eder.
Hakkınızda hiç bir şey bilmeden size tapıyorlarsa aynı nedenle sizden nefret de edebilirler.
Hayatın gerçekleri kurduğunuz hayallerden çok farklı. Uzunca bir süreden beri yalnızken mutsuz olmak, birisiyle mutsuz olmaktan daha iyi geliyor bana.
Hedefe ulaştıktan sonra insan iyice hafifler. Hangi yolu teptiğiniz önemli değildir. Heder çizgisine ulaştıktan sonra derince bir nefes alır ve artık başardığınızı anlarsınız. Ancak... Bundan sonra başlama imkanınız yoktur.
Hollywood öyle bir yerdir ki: bir öpücük için size 1000 dolar öderler ama ruhunuzu satın almak için 50 cent verirler. Bunu biliyorum çünkü, ilk teklifi defalarca redederek 50 cente razı oldum.
İçimde bir kadın yaşadığı sürece bu dünyanın erkekler dünyası olması beni hiç rahatsız etmeyecek.
İnsanlar beni görüp çok güzel bir hayat yaşadığımı düşünüyorlar. Ama ben dünyanın en çok tehlike altında olan adamını, ABD başkanını seven bir kadınım, ne büyük acılar içinde kıvrandığımı bilemezsiniz.
Kariyer yapmak harika! Ama soğuk gecelerde kariyerinize sarılıp yatamazsınız.
Köpekler beni hiç ısırmadı, ama insanlar için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
Kuralları harfiyen takip etseydim şu an hiç bir yerde olamazdım.
Tek başına mutsuz olmak, biriyle mutsuz olmaktan iyidir.
Bu alanadı bedel ile satılıktır.
iletişim: ......