Özel Sözler

Muammer Kaddafi

Muammer Muhammad Abu Minyar el-Kaddafi (7 Haziran 1942 - 20 Ekim 2011), Libya eski lideri.

Muammer Kaddafi Sözleri

Aslında bizim boş konuşmalara harcayacak zamanımız olmamalı. Bizi kıskanıyorlar. Hepimiz Müslümanız. Hepimiz Peygamber'e inanıyoruz.
Bu Müslümanlara, özellikle de Libya halkına karşı verilen bir haçlı savaşı. Libya halkını korkutacaklarını düşünüyorlar. Bunlar sadece teröristçe yaklaşımlar ve sadece karadaki güçler zafer kazanacak.
Çocuklar silahları aldıklarında mutlu oluyor, bu da Libya'yı karıştırıyor. İşte olan biten bu.
Evlatlarım ben sizin babanızım. Siz neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyorsunuz. Bu yaptığınız haramdır. Haram nedir bilmiyor musunuz?
İç karışıklıktan Usame Bin Ladin sorumlu. Bu eylemlerde tamamen genç insanlar sömürülüyor. Gençler uyuşturucu hap alıp sokağa dökülüyor. Bin Ladin daha önce de gençleri sömüreceğini söylemiş bir kişi.
Koalisyon güçlerinin kaybetmesi kaçınılmaz. Halkın teslim olmasını sağlayamayacaklar. Halkın tümü silahlandı. Eğer bize karşı saldırganlığınızı devam ettirirseniz, sizinle savaşacağız.
Küçük bir ABD eyaletinden gelen Bill Clinton kötü bir insan olmadığı gibi herhangi bir düşmanlık duygusu da beslemiyor.
Libya'ya karşı gelen herkes idam edilecek.
Mantıklı hiçbir insan yönetimine karşı protestolara katılmaz.
Sizler teröristsiniz. Sizi davet etmeyen bir halkla savaşıyorsunuz. Libya düşmanların gözünde cehenneme döndü. Bu adaletsiz bir saldırı. Topraklarımızı terk etmeyeceğiz ve onu özgürleştireceğiz... ABD, Fransa ve İngiltere veya koalisyon güçlerinin petrolümüzden yararlanmalarına izin vermeyeceğiz. Başarısız olacaksınız. Biz korkmuyoruz. Zaferimiz kaçınılmaz.
Türkiye iradesini kaybetmiştir ve işgal altındadır.
Türkiye'de hak isteyen Kürtler var, bağımsız bir devlet kurmak istiyorlar. Senelerdir Türk ordusu Kürtlerle savaşıyor. Niye Türkiye'nin askeri hava sahası kapatılmıyor, ne ABD ne de Avrupa bununla ilgili karar çıkarıyor. Neden?
Türkiye'nin geleceği NATO üyesi olmakta değildir, Kürtlere eziyet etmekte değildir. Siyonist İsrail ile ilişki içerisindesiniz...
Bu alanadı bedel ile satılıktır.
iletişim: ......